‘Stel jezelf 101 doelen die je in 1001 dagen bereikt wil hebben’. Zo luidt de opdracht van het Day Zero Project dat ik in november 2010 startte. Inmiddels zijn we in 2013 beland en heb ik nog precies 205 dagen tot 31 juli 2013, de dag dat mijn project ten einde is. Vandaag vond ik het (sinds veel te lange tijd, sorry) weer eens tijd voor een update en gelukkig heb ik veel doelen groen kunnen maken.
Zo is het me gelukt via een hardloopschema 10 km achtereen te kunnen lopen. Iets wat ik me bij het stellen van dat doel nog maar moeilijk kon voorstellen. Ik liep in 2011 de CityRun van 6 kilometer door het centrum van Eindhoven en in 2012 ging ik nog een stapje verder en liep ik een kwart van de marathon (10 km). Op sportief gebied zit het dus wel goed. De drie lessen XCO die ik me ten doel gesteld had zijn er inmiddels denk ik minstens honderd, aangezien ik echt verslaafd ben geraakt aan die groepsles!
Wat reisjes betreft ben ik ook goed op weg. Al zal ik de komende maanden toch nog een keer naar Groningen moeten. Voor het weekend weg met een vriendin en het bezoekje aan Berlijn en de Franse kust zet ik vooralsnog even een vraagteken. Ik weet niet of me dat in de komende maanden nog gaat lukken. Ik kan er natuurlijk andere doelen voor in de plaats zetten, maar wil eerst even afwachten of ik misschien toch nog een aantal van de in eerste instantie niet haalbaar lijkende doelen weet te voltooien.
Aangezien een kerstmarkt bezoeken in de maanden na kerst behoorlijk lastig gaat worden (ja ik weet het, gemiste kans), heb ik daar wel een ander doel voor in de plaats gesteld. Aangezien dit doel onder het kopje ‘shoppen’ valt, zet ik er een bezoekje aan Primark voor in de plaats. Ik heb er in Barcelona al geshopt, maar er komt er binnenkort eentje in mijn woonplaats Eindhoven. Dat moet dus niet al te lastig zijn…
Alle boeken van Harry Potter lezen ga ik niet redden. Wel ben ik in de ’50 tinten grijs’- trilogie ergens bij het tweede boek blijven hangen. Wellicht goed om als doel te stellen dat ik het resterende anderhalf boek van die trilogie uitlees. Ik zal nog de nodige films moeten kijken de komende maanden en zelfs het Robbie Williams concert gaat, tegen alle verwachtingen in, lukken! Ik heb namelijk kaartjes voor zijn concert in de Arena op 13 juli en kan eigenlijk niet wachten tot het zover is!
Wat eten en drinken betreft ben ik ook goed op weg, maar ik weet zeker dat ik nog geen vegetarische of chocoladeloze week heb gehouden. Die twee zal ik dus nog ergens bewust moeten inplannen.
Mijn ambitieuze doel een boek te schrijven is niet gelukt en gaat me de komende maanden ook niet meer lukken. Met bloggen ben ik wel weer fllink aan de slag gegaan, dus ik heb er het doel voor in de plaats gezet een maand lang elke dag te bloggen. Daar ben ik nu mee bezig, dus laten we hopen dat ik het volhoud 🙂 Ook wil ik graag een vaste groep lezers/reageerders aan mijn blog binden. Dat maakt het bloggen toch net ietsje leuker! Ik weet dat dat tijd nodig heeft, maar dat heb ik… Ben benieuwd hoe het er over een paar maanden voorstaat.
Wat betreft die sneeuwpop hoop ik dat we deze winter nog wat sneeuw krijgen. De laatste keer dat er sneeuw lag wilde ik er echt een maken, maar is het er op de een of andere manier gewoon niet van gekomen. Verder heb ik een tentje ontdekt in Eindhoven waar je waterpijp kunt roken. Ook dat komt dus wel goed. Een bekend televisieprogramma bijwonen heb ik nog niet gedaan, maar lijkt me nog steeds erg leuk. Tips daarvoor zijn zeer welkom!
64 van de 101 doelen heb ik inmiddels behaald, 12 zijn er ‘ongoing’ en 25 staan er nog open.
Gaat het me lukken?
Algemeen
01 Koop een spaarpot
02 Verzin 101 doelen
03 Doe voor elk behaald doel € 5,00 in de spaarpot (4/101)
04 Doe aan het einde van de 1001 dagen iets leuks met het geld
05 Maak van 50 behaalde doelen een foto (0/101)
Persoonlijk
06 Vier een sprookjesbruiloft
07 Plan minimaal 4 weekenden helemaal niets
08 Schrijf een kort gedicht/verhaaltje bij cadeautjes die je geeft
09 Kies een goed doel om maandelijks te steunen
10 Spaar elke maand 250 euro
11 Zet oude spullen op Marktplaats
12 Overwin je vliegangst
13 Ontmoet iemand die je alleen via internet kent in real life
Sport
14 Loop in 2011 de cityrun van Eindhoven
15 Volg een hardloopschema om uiteindelijk 10 km achtereen te kunnen lopen
16 Win een tennistoernooi met Eric
17 Neem deel aan tenminste 3 lessen XCO (3/3)
18 Maak een lange boswandeling
19 Ga schaatsen op natuurijs
20 Volg samen met Michiel een salsacursus niveau 2 cursus bachata niveau 1
21 Maak minstens 5 wandelingen van minimaal 15 kilometer
22 Maak minstens 5 fietstochten van minimaal 30 kilometer
Reizen
23 Bezoek Berlijn
24 Bezoek Antwerpen
25 Bezoek Zeeland
26 Bezoek de Franse kust
27 Ga een dagje naar Groningen
28 Ga met Eric een dagje weg
29 Bezoek een Waddeneiland
30 Ga naar het Anne Frankhuis
31 Ga naar Disneyland Parijs
32 Ga naar het Dolfinarium Burger’s Zoo
33 Ga naar de Apenheul
34 Maak een rondreis door Italië
35 Ga met mama een weekend weg
36 Ga met een vriendin een weekend weg
Shoppen
37 Koop een goede spijkerbroek
38 Koop een nieuwe fietsbroek
39 Schaf nieuwe make-up aan
40 Koop een nieuw geurtje
41 Bezoek een boekenbeurs
42 Bezoek een kerstmarkt de Eindhovense Primark
43 Koop tien keer een staatslot
44 Neem deel aan de oudejaarsloterij
45 Koop een tuinset
Boeken, muziek en films
46 Kijk de serie LOST helemaal af
47 Kijk deel 2 van The Killing
48 Kies een nieuwe serie om te kijken
49 Kijk de film Schindler’s List
50 Kijk de film The Shining
51 Kijk de film Dead Poets Society
52 Kijk de film Trainspotting
53 Kijk de film Der Untergang
54 Kijk alle drie de Indiana Jones films (0/3)
55 Kijk de film Alles is Liefde rond Sinterklaas
56 Kijk de film Love Actually rond Kerst
57 Breid met Spotify je muziekkennis uit
58 Neem een abonnement op Flair
59 Lees alle boeken van Harry Potter Lees de complete ’50 tinten grijs’-trilogie
60 Lees het boek ‘Haar naam was Sarah’
61 Bezoek een concert van Robbie Williams
62 Bezoek een voorstelling van een nog onbekende cabaretier
63 Houd elke maand een televisieloze avond
Eten & drinken
64 Eet sushi met Michiel bij Yamazato
65 Ga naar wijnbar Jiu Nu
66 Ga naar The Oriental Greenhouse
67 Probeer een cocktail die je niet kent
68 Neem deel aan een high tea
69 Geniet van een dure fles wijn met Michiel
70 Koop verse noten op de markt
71 Kook een 3-gangendiner
72 Schaf een citruspers aan
73 Bak pepernoten rond Sinterklaas
74 Eet een Bossche bol in Den Bosch
75 Maak zelf een pizza
76 Eet een week lang vegetarisch
77 Eet een week lang geen chocolade
78 Ga een keer uit zonder alcohol
79 Kook meer zelf in plaats van uit een pakje
80 Eet meer groente en fruit
Multimedia
81 Start een weblog en houd hierop de vorderingen van dit project bij
82 Neem deel aan de 30 Days Challenge
83 Schoon je Hotmailinbox op
84 Twitter regelmatig
85 Blog minstens een keer per week
Creabea
86 Brei een muts
87 Schrijf een boek Blog een maand lang elke dag
88 Stuur het manuscript naar een uitgeverij Zorg voor een vaste groep lezers
89 Maak elk seizoen een foto van de tuin (1/4)
90 Maak elke maand een foto voor op je blog (1/33)
91 Neem samen met papa de tuin onder handen
Just for fun
92 Zing karaoke in een volle kroeg
93 Ga stappen op donderdagavond
94 Probeer ‘Joris en de draak’ uit (Efteling)
95 Maak een sneeuwpop
96 Organiseer in 2010 een oud&nieuw feestje voor familie
97 Rook waterpijp
98 Vier kerst met een echte boom
99 Bezoek de Vierdaagsefeesten in Nijmegen
100 Organiseer een pyjamaparty met vriendinnen
101 Woon een bekend televisieprogramma bij
Geen reacties